360 zł

posadszki dekoracyjne microcementowe

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 3119

  • Dodano: 26 stycznia 2024

  • Cena sprzedaży: 360 zł

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: Bielawa

  • Wyświetlenia: 77

Opis

Chciałbym Was dzisiaj zachęcić do skorzystania z nowej opcji wykończenia wnętrz, która z pewnością odmieni Wasze pomieszczenia i doda im nowego, niepowtarzalnego charakteru. Mowa tutaj o mikrocementowym wykończeniu, które zastąpi tradycyjne płytki i przyniesie wiele korzyści.
Jedną z najważniejszych cech mikrocementu – MICROTOPPING marki IDEAL WORK jest jego niesamowita ciągłość powierzchni bez fug . Ten materiał jest odporny na ścieranie, wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno do łazienki, jak i kuchni, przedpokoju czy też na zewnątrz :balkony tarasy . Nie trzeba się martwić o uszkodzenia czy zniszczenia – MICROTOPPING utrzyma się w doskonałym stanie przez wiele lat.
Warto również podkreślić, że MICROTOPPING oferuje ogromny wybór kolorystyczny. Można znaleźć go w różnych odcieniach, które pasują do każdego stylu aranżacji wnętrz. Ponadto, efekt, jaki można uzyskać dzięki temu materiałowi, jest niezwykle różnorodny – od surowego betonu po gładką, elegancką powierzchnię. Dzięki tej różnorodności, MICROTOPPING pozwala na dostosowanie wykończenia do indywidualnych preferencji i gustu.
A teraz coś dla tych, którzy wiedzę chcieliby poszerzyć o wizualny efekt! Przygotowaliśmy specjalny film reklamowy, który pokaże Wam, jak wygląda MICROTOPPING w praktyce. Znajdziecie w nim również zdjęcia poglądowe, które pozwolą Wam zobaczyć, jak nowoczesne i stylowe mogą być Wasze wnętrza po zastosowaniu tego wyjątkowego materiału.
Zapraszamy do skorzystania z nowej opcji wykończenia wnętrz, jaką jest MICROTOPPING! Odkryjcie jego niezwykłe właściwości i dajcie swoim pomieszczeniom nową jakość. Postawcie na trwałość, estetykę i mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziecie!