50 zł

UWAGA: Otwieramy Centrum Nauki Limes w Świdnicy – zapraszamy na korepetycje z matematyki!

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 3078

  • Dodano: 20 listopada 2023

  • Cena sprzedaży: 50 zł

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: Świdnica

  • Wyświetlenia: 26

Opis

Centrum Nauki Limes to prężnie rozwijająca się sieć szkół matematyki na Dolnym Śląsku, obecna już w Lubinie, Głogowie, Legnicy i Wrocławiu. Nasze nowe otwarcie w Świdnicy to kolejny krok w naszej misji dostarczania wysokiej jakości edukacji matematycznej.

Co nas wyróżnia: Wykwalifikowani nauczyciele: Nie łączymy uczniów z losowymi niezweryfikowanymi korepetytorami. Każdy nauczyciel w Limes przechodzi rygorystyczną weryfikację i szereg szkoleń, gwarantując najwyższą jakość nauczania.

Dostęp do platformy online: nasi Uczniowie mają bezpłatny dostęp do naszej platformy edukacyjnej z autorskimi webinariami i listami zadań, stanowiącymi doskonałe uzupełnienie nauki, jak i wsparcie dla zaangażowanych rodziców.
Prowadzimy zapisy na zajęcia pozalekcyjne z matematyki, które będą prowadzone od stycznia 2024 roku stacjonarnie w Świdnicy. Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, w tym: kurs 8-klasisty, kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zajęcia indywidualne i w parze, warsztaty matematyczne oraz LIMESIKI – edukacyjne zajęcia z matematyki dla najmłodszych (już od 5 roku życia).

Do czasu otwarcia naszej stacjonarnej placówki zapraszamy na zajęcia zdalne z naszymi doświadczonymi nauczycielami.

Więcej informacji uzyskają państwo:

Strona internetowa z formularzem: www.cnlimes.pl/korepetycje-matematyka
Kontakt telefoniczny: 790 225 158
Dołącz do nas w Centrum Nauki Limes i odkryj u swojego dziecka pasję do matematyki!