Szukaj:

Schowek
Strona Główna » Wszystkie » Praca » Produkcja, Praca fizyczna
Pracownik Produkcyjny
Wyświetleń: 461
2019-06-11
kategoria: Produkcja, Praca fizyczna;
Cena: 2 500,00 zł
Opis:
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Pracownika Produkcyjnego.

Zakres obowiązków:
- praca przy produkcji oraz pakowaniu materiałów izolacyjnych,
- obsługa maszyn i urządzeń pakujących,
- oznaczanie, układanie i kontrolowanie produktów,
- dostarczanie oraz przemieszczanie surowców, opakowań oraz produktów,
- wypełnianie niezbędnych dokumentów,
- utrzymywanie miejsca pracy, maszyn i urządzeń w czystości.

Wymagania:
- wiedza z zakresu znajomości obsługi maszyn i urządzeń pakujących,
- dobra organizacja pracy,
- zdolności manualne (ustawianie maszyn i urządzeń, naklejanie etykiet, pieczętowanie etykiet i kartonów,
- zdolność jasnego komunikowania się,
- odpowiedzialność.

Oferujemy:
- umowę o pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
- wynagrodzenie 2500 zł brutto + 100 zł brutto premii frekwencyjnej + dodatek za pracę w porze nocnej,
- po okresie próbnym umowa na rok + podwyżka zależna od umiejętności + 100 zł za frekwencję + nagroda za wynik produkcyjny + dodatek za "nocki",
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- pakiet medyczny Medicover płatny przez pracodawcę,
- możliwość awansu na stanowisko operatora.

Dodatkowo dla wszystkich zatrudnionych oferujemy świadczenia z funduszu socjalnego, 2 razy w tygodniu świeże owoce sezonowe, imprezy integracyjne, nielimitowany dostęp do kawy i herbaty, praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze ! :)
Kontakt
miejscowość: Żarów;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 746683965;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualności  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl