Szukaj:

Schowek
Strona Główna » Wszystkie » Praca » Produkcja, Praca fizyczna
Og�oszenie zosta�o dodane do schowka
Praca dla Tokarza - Frezera, Karolina - Jaworzyna Śląska
Wyświetleń: 153
2019-07-17
kategoria: Produkcja, Praca fizyczna;
Cena: 0,00 zł
Opis:
ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ „KAROLINA” SP. Z O.O.
W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
poszukują osoby do pracy na stanowisko:
Tokarz-Frezer
Miejsce pracy: Jaworzyna Śląska

Opis stanowiska:
• Obsługa tokarki/frezarki manualnej;
• Przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy;
• Wykonywanie części maszyn, detali zgodnie z dokumentacją techniczną;
• Obsługa narzędzi pomiarowych;
• Kontrola jakościowa gotowych produktów;
• Utrzymanie i konserwacja maszyn i narzędzi do obróbki skrawaniem;

Od Kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
• Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza-frezera;
• Zdolności manualne i techniczne;
• Znajomość rysunku technicznego;
• Dokładność, precyzja, odpowiedzialność;
• Dyspozycyjność do pracy na I zmianie

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• Przejrzyste warunki finansowe (wynagrodzenie zasadnicze + premia motywacyjna);
• Dodatkowy pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego i wycieczek weekendowych);

Proponowane wynagrodzenie: od 3200 do 3500 zł/miesiąc brutto
Aplikacje prosimy składać:
Kontakt: tel. (74) 8588 82 12, e-mail: rekrutacja@karolina.info.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej:Administratorem) są Zakłady Porcelany Stołowej „KAROLINA” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej przy ulicy Wolności 4 (58-140), (dalej: ZPS „KAROLINA”).
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Administrator.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
 przez okres 120 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji w przypadku prowadzonego naboru;
 30 dni od dnia wpłynięcia aplikacji na kancelarię lub pocztę e-mail, w przypadku dobrowolnego zgłoszenia aplikacji.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich: sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji a brak wyrażenia zgody oznaczać będzie odrzucenie aplikacji i jej zniszczenie lub usunięcie z systemów informatycznych Administratora.
10. W sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych: ul. Wolności 4 58-140 Jaworzyna Śląska, tel. 74 858 82 12, e-mail: ido@karolina.info.pl
Kontakt
miejscowość: Jaworzyna Śląska;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: (74) 8588 82 12;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualności  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl