OSMPower – najlepsze książki o biznesie i e-commerce

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 2239

  • Dodano: 16 września 2022

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: Warszawa

  • Wyświetlenia: 46

Opis

Chcesz zaistnieć w Internecie? Marzy Ci się kariera w e-commerce na miarę największych serwisów sprzedażowych w Polsce i na świecie? Drogą do tego mogą być… książki!
Za każdym sukcesem stoi bowiem inspiracja, ciekawy pomysł i dobrze zaplanowana strategia. Wszystkie te rzeczy znajdziesz w książkach o e-commerce i biznesie wydawnictwa OSMPower. To bogata oferta pozycji, za którymi stoją praktycy – ludzie, którzy sami odnieśli sukces w internecie. Poznaj ich historie i skorzystaj ze sprawdzonych metod sprzedaży w sieci!
Osmpower.pl to wyjątkowe miejsce w polskim internecie. W żadnym innym nie znajdziesz tylu uznanych autorów książek o biznesie, e-commerce, marketingu czy zarządzaniu ludźmi. To wydawnictwo stawia na światowej sławy autorytety, a także polskich twórców. W książkach, które tutaj znajdziesz, nie ma miejsca na teoretyzowanie. To podane na tacy strategie sprzedażowe, a także narzędzia do ulepszania sklepów internetowych.
W OSMPower każdy internetowy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Są tu obecne podręczniki, z którymi można krok po kroku rozpocząć sprzedaż w internecie, otworzyć sklep internetowy i poznawać tajniki działalności w sieci. Wiele tytułów to jednak lektury dla zaawansowanych – tych, którzy myślą, że na e-commerce “zjedli już zęby”. W książkach wydawnictwa OSMPower znajdą jednak nowe spojrzenie, które pomoże odświeżyć i rozwinąć ich biznes.
Nie zamykaj się na podpowiedzi z zewnątrz. Książki otwierają umysł i mogą pomóc Ci lepiej wykorzystywać własne zasoby. Odwiedź https://www.osmpower.pl/ksiazki-e-commerce – tytuły dostępne na stronie pozwolą Ci na nowo uwierzyć w Twój biznes.