Pracownik ochrony Świdnica

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 2237

  • Dodano: 15 września 2022

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: Świdnica

  • Wyświetlenia: 58

Opis

Firma świadcząca usługi ochroniarskie poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy przy ochronie obiektu.
Praca na terenie Świdnicy.
Praca na zmiany.

Ze swojej strony oferujemy :
-Terminowe wynagrodzenie.
-Stabilną prace
-Możliwość zatrudnienia od ZARAZ!
-Umowę o pracę,
-Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,
-Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:
– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,
– dofinansowanie do leków i okularów,
-Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
-Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,
-Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,
-Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

Zadania:
-Patrole,
-Monitoring.

Od Kandydata oczekujemy :
-Niekaralność,
-Dyspozycyjność,
-Pozytywne nastawienie,
-Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie lub kwalifikacje,

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr Tel. 510 015 576/ 510 013 508.