O pomoc humanitarną !!!

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 2024

  • Dodano: 17 lipca 2022

  • Lokalizacja: Polska

  • Wyświetlenia: 36

Opis

Dobry wieczór
Czy wszystko w porządku?

Nazywam się Daniela Luminita Popa. Jestem Włoszką, chrześcijanką katoliczką i nieszczęśliwą kobietą mieszkającą samotnie we Francji, odkąd mój mąż zginął w strasznym wypadku samochodowym; z którego wyszedłem z uszkodzeniem mózgu, które jest teraz przyczyną guza mózgu, na który cierpię. Na pewno umrę z tego powodu, ponieważ jest to nieuleczalny guz, biorąc pod uwagę jego lokalizację w moim mózgu. Choroba, która prawdopodobnie będzie kosztować mnie życie w mgnieniu oka, pomimo wszystkich moich inwestycji finansowych.

Dlatego szukam lojalnej i uczciwej osoby, która może odziedziczyć moją własność i część moich pieniędzy (około 650 000 euro) przeznaczyć na pracę humanitarną. Pomoc najsłabszym ludziom w naszym społeczeństwie: niewidomym, więźniom, uchodźcom wojennym, bezdomnym, starszym, sierotom itp. A jeśli to możliwe, załóż centrum dla psów starszych i niepełnosprawnych.
Z całego serca myślę, że na końcu tego adresu e-mail, na który wysyłam tę wiadomość, znajduje się żywa, moralna, uczciwa osoba. Jeśli jesteś tą osobą, nie wahaj się skontaktować ze mną na mój e-mail: [email protected]

Bardzo dziękuję za przeczytanie moich artykułów i przepraszam, jeśli ci przeszkadzałem.
Niech Bóg wam błogosławi i niech Jego łaska towarzyszy wam przez całe życie.
AMEN

Daniela Luminita Popa