praca specjalista do spraw sprzedaży

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 1587

  • Dodano: 25 marca 2022

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: świdnica

  • Wyświetlenia: 199

Opis

SANBET FABRYKA BETONU SP.J.
POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Gola Świdnicka (powiat świdnicki)

Zakres obowiązków
• rozwój bazy klientów oraz budowanie stałych nowych relacji z klientami
• dbałość o ich wysoką jakość obsługi oraz dobry wizerunek firmy
• opracowywanie ofert cenowych
• fachowe doradztwo techniczne w zakresie sprzedaży mieszanki betonowej
• nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeniami klientów

Wymagania
• wykształcenie min. średnie
• prawo jazdy kat. B
• znajomość branży budowlanej
• znajomość pakietu MS Office
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
• odpowiedzialność
• zaangażowanie w pracę i nastawienie na realizację planów

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy w nowo otwartym Oddziale Produkcji Betonu
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• umowa o pracę
• interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV prosimy składać na adres: [email protected]