Sprzetbhp.pl – odzież robocza i artykuły BHP

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 1577

  • Dodano: 22 marca 2022

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: Kraków

  • Wyświetlenia: 71

Opis

Sprzetbhp.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzeba do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w Twojej pracy. Czeka tu na Ciebie duży wybór odzieży roboczej oraz artykułów BHP najwyższej jakości.
Nasz sklep internetowy oferuje ubrania dla pracowników zatrudnionych w różnych branżach. Dysponujemy kompleksową ofertą dla osób zatrudnionych w zakładach produkcyjnych, a także kolekcją profesjonalnej odzieży gastronomicznej.
Do tego dochodzą ubrania ochronne. Przydają się na wielu stanowiskach i skutecznie chronią przed zagrożeniem życia i zdrowia. Wszystkie ubrania ochronne z oferty sprzetbhp.pl posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują wysoki stopień ochrony.
Oprócz tego oferujemy szeroki wybór artykułów BHP, które chronią poszczególne części ciała. To między innymi maski i inne akcesoria do ochrony twarzy, ale również artykuły do ochrony nóg czy pracy na wysokościach. Do tego e ofercie sklepu znajdziesz mnóstwo produktów, które pomagają chronić się przed wirusami i dbać o higienę w pracy.
Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i sprawną dostawę. Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.sprzetbhp.pl/