Handlowiec Adria Polska

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 994

  • Dodano: 21 października 2021

  • Miasto: Strzegom

  • Wyświetlenia: 129

Opis

Adria Polska Sp. z o.o. jest włoską firmą, działającą na polskim rynku od 2007 roku. Jesteśmy liderem w sprzedaży narzędzi dla branży kamieniarskiej.
W chwili obecnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(woj. opolskie/śląskie/łódzkie).

Zakres obowiązków:
1. Utrzymywanie relacji z klientami już istniejącymi na powierzonym terenie,
2. Realizacja założonych planów sprzedażowych,
3. Kompleksowa obsługa zamówień klientów.
Wymagania:
1. Doświadczenie w sprzedaży,
2. Obsługa pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SUBIEKT
3. Prawo jazdy kat. B,
4. Praca w Strzegomiu około 2 dni w tygodniu, pozostałe 3 dni praca w delegacji na terenie woj. opolskiego/śląskiego/łódzkiego,
5. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
1. Interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży,
2. Niezbędne narzędzia pracy,
3. Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy.

CV bardzo prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adria Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak i podanych w toku rekrutacji danych osobowych na cele niniejszej rekrutacji oraz w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres dwóch lat od daty ich przekazania.