ABILE KONSERWACJA I RESTAURACJA DZIEŁ SZTUKI

1 z
Poprzednie Następne

Szczegóły ogłoszenia

  • ID Ogłoszenia: 762

  • Dodano: 7 lipca 2021

  • Lokalizacja: Polska

  • Miasto: Stanowice

  • Wyświetlenia: 328

Opis

W ABILE doskonalimy sztukę konserwacji, aby jak najlepiej wydobyć ponadczasowe piękno konserwowanych dzieł sztuki i zabytków.
Firma oferuje pełen zakres działań dotyczących konserwacji i restauracji obrazów sztalugowych na płótnie i drewnie, rzemiosła artystycznego, pozłotnictwa, rzeźby i sztukaterii oraz konserwację nieruchomych obiektów zabytkowych, w tym malowideł ściennych. Zajmujemy się również zabytkowymi meblami.
Wykonujemy usługi badawcze jak badania stratygraficzne, zdjęcia w UV, IR oraz badania fizykochemiczne. Sporządzamy programy, kosztorysy, opracowujemy wszelkie wnioski, w tym o dofinansowanie prac przy zabytku a na życzenie klienta przejmujemy pełne obowiązki formalne dotyczące kontaktów z urzędami.
Oferujemy również konsultacje z prywatnymi kolekcjonerami i inwestorami zapewniając im i dziełom sztuki pełną anonimowość i szeroki zakres usług, od doradztwa przy zakupie dzieła poprzez konserwację, aż po organizację transportu, magazynowanie i odpowiednie przechowywanie dzieł sztuki oraz prawidłową ekspozycję. Chętnie nawiążemy współpracę z galeriami, muzeami oraz prywatnymi inwestorami.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie art-abile.com.