Szukaj:

Schowek
Strona Główna » Wszystkie » Praca » Produkcja, Praca fizyczna
Operator Wibroprasy
Wyświetleń: 416
2016-09-21
kategoria: Produkcja, Praca fizyczna;
Cena: do uzgodnienia
Opis:
Rozwijająca się firma zajmująca się produkcją prefabrykatów betonowych
poszukuje specjalisty w swoich fachu, na stanowisku:

Operator wibroprasy
Praca stała
Lokalizacja: Piława Górna (Woj. Dolnośląskie)

Zakres obowiązków:
• obsługa wibroprasy na linii produkcyjnej firmy Techmatik
• monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzeń
• kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną i zaleceniami przełożonego

Oczekiwania:
• przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze wibroprasy
• kilkuletnie doświadczenie na stanowisku operatora linii technologicznej do produkcji prefabrykatów betonowych
• mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń firmy Techmatik
• umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
• dokładność, zaangażowanie

Oferta:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego

Czekamy właśnie na Ciebie!
Kontakt
miejscowość: Piława Górna;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 501160939;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualności  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl