Szukaj:

Schowek
Strona Główna » Wszystkie » Praca » Medycyna, Opieka zdrowotna
zatrudnię FZIJOTERAPEUTĘ
Wyświetleń: 97
2017-11-28
kategoria: Medycyna, Opieka zdrowotna;
Cena: 0,00 zł
Opis:
Centrum Usług Medycznych Marconi Medica poszukuje osoby

na stanowisku Fizjoterapeuty

miejsce pracy: Świdnica, ul. Rzeźnicza 13
dział rehabilitacji ambulatoryjnej

Zakres obowiązków:
·prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami ambulatoryjnymi oraz wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii

Nasze oczekiwania:
· wykształcenie kierunkowe
· umiejętność pracy w zespole
· wysoka kultura osobista

Oferujemy:
· pracę zmianową
· pracę w doświadczonym zespole
· umowę o pracę
· możliwość rozwoju zawodowego

Aplikację proszę składać na adres: recepcja@marconimedica.pl

Bliższe informacje pod nr. tel. 74/ 852 28 61, 885 108 850

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDI-system z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”
Kontakt
miejscowość: Świdnica;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 885108850;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualności  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl