Szukaj:

Schowek
Strona G堯wna » Wszystkie » Praca » In篡nieria, Konstrukcja, Technika
Kontroler Jako軼i
Wy鈍ietle: 327
2018-03-29
kategoria: In篡nieria, Konstrukcja, Technika;
Cena: 0,00 z
Opis:
Przedsi瑿iorstwo AMS Sp.zo.o. zajmuje si projektowaniem i wytwarzaniem urz康ze specjalnych. Budujemy stanowiska i linie monta穎we, stanowiska kontrolno-pomiarowe, urz康zenia transportu technologicznego.

Obecnie szukamy kandydata na stanowisko:
KONTROLER JAKO列I
Miejsce pracy: 安idnica /Jagodnik

Opis stanowiska:
• praca w systemie 1 zmianowym
• kontrola jako軼i wytwarzanych produkt闚 – pomiary mechaniczne detali w procesie obr鏏ki skrawaniem z u篡ciem nowoczesnych przyrz康闚 pomiarowych
• wsp馧praca z innymi dzia豉mi w kwestiach jako軼iowych i technologicznych,

Wymagania:
• znajomo嗆 rysunku technicznego,
• ch耩 rozwoju w dziedzinie pomiar闚 mechanicznych,
• zaanga穎wanie oraz precyzja,
• mile widziana znajomo嗆 metrologii,

Oferujemy:
• praca w stabilnej i rozwijaj帷ej si firmie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o prac,
• wynagrodzenie brutto (3700,00pln – 4500,00pln)
• mo磧iwo嗆 zdobycia do鈍iadczenia,
• pakiety socjalne,

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV na adres: wojciech.pawlowski@ams-at.pl

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy r闚nie o za陰czenie klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przysz造ch (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Kontakt
miejscowo嗆: 安idnica;
wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie;
tel.: -;

Wy郵ij zapytanie do sprzedawcy

Imi i Nazwisko

Tw鎩 e-mail

Tre嗆

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualno軼i  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl