Szukaj:

Schowek
Strona G堯wna » Wszystkie » Praca » Informatyka - administracja
Asystent techniczny
Wy鈍ietle: 639
2017-03-29
kategoria: Informatyka - administracja;
Cena: 0,00 z
Opis:
BedBooking - innowacyjne rozwi您ania dla bran篡 turystycznej.
Do naszego zespo逝 szukamy wsp馧pracownika na stanowisko:

Twoje zadania:
- obs逝ga klient闚 w j. angielskim i polskim,
- wykonywanie prac zleconych,
- udzia w pracach zespo逝 tworz帷ego mi璠zynarodowy produkt IT,
- aktualizacja strony internetowej oraz medi闚 spo貫czno軼iowych,
- utrzymanie ci庵這軼i prac zespo逝 deweloperskiego.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
- pracowito嗆 i rzetelno嗆,
- umiej皻no嗆 samodzielnego wykonywania zada,
- umiej皻no嗆 rozwi您ywania problem闚,
- zainteresowanie nowymi technologiami,
- otwarto嗆 na zdobywanie nowej wiedzy,
- sumienno嗆 i uczciwo嗆.

Mile widziane:
- znajomo嗆 j. angielskiego,
- og鏊na wiedza o technologiach mobilnych (Android, iOS),
- og鏊na znajomo嗆 HTML, Wordpress.
- og鏊na wiedza o SEO/SEM.

Oferujemy:
- mo磧iwo軼i rozwoju kompetencji w prowadzeniu projekt闚 IT,
- wynagrodzenie adekwatne do osi庵anych wynik闚,
- wsparcie do鈍iadczonych specjalist闚.

Jeste entuzjast nowych technologii? Posiadasz optymistyczne nastawienie do pracy? Chcesz z nami dzieli rado嗆 z sukces闚? Wy郵ij teraz swoje CV na: swidnica@rst.com.pl

Do aplikacji prosimy dopisa: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RST sp. z o.o. sp. z o. o. z siedzib w 安idnicy, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jestem poinformowany, 瞠 Administratorem danych jest RST sp. z o.o. sp. z o. o. Dane zbierane s wy陰cznie dla potrzeb rekrutacji. Mam prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i 膨dania usuni璚ia. Wiem, 瞠 Podanie danych w zakresie okre郵onym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt闚 wykonawczych jest obowi您kowe, a podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."
Kontakt
miejscowo嗆: 安idnica;
wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie;
tel.: 748566421;

Wy郵ij zapytanie do sprzedawcy

Imi i Nazwisko

Tw鎩 e-mail

Tre嗆

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualno軼i  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl