Na sprzedaż mieszkanie do remontu w Świdnicy
Wyświetleń: 570
2014-02-22
kategoria: Mieszkania;
Cena: 140 000,00 zł
Opis:
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na 1 piętrze budynku w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 73 m2. W jego skład wchodzą 2 duże pokoje, kuchnia z jadalnią w przejściu, oraz przedpokój. Ogrzewanie węglowe/koksowe. Istnieje możliwość podłączenia instalacji gazowej (jest pozwolenie). We wnęce w przedpokoju istnieje możliwość zrobienia łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica oraz ogródek przed budynkiem. Miejsce parkingowe na podwórku.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W Metrohouse płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.
Jeżeli znajdziesz tę ofertę w niższej cenie, dajemy Ci 100% gwarancji, że kupując przez Metrohouse zapłacisz tyle samo, a dodatkowo objęty będziesz bezpłatnym ubezpieczeniem przy zakupie nieruchomości. Każda osoba, która dokona zakupu mieszkania za pośrednictwem Metrohouse otrzyma od nas świadczenia usług assistance na okres 12 miesięcy. Ubezpieczenie Mieszkanie z Gwarancją dla klientów Metrohouse jest realizowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.

Metrohouse pomoże Ci również w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem bądź pożyczką hipoteczną. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, a nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych, przygotujemy ofertę kredytu idealną dla Ciebie!
Kontakt
miejscowość: Świdnica;
województwo: Dolnośląskie;
tel.: 883 334 756;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Moje Konto  |  
Rejestracja  |  
Pomoc  |  
Aktualności  |  
Mapa serwisu  |  
Regulamin  |  
 
Projekt i wykonanie JMLnet.pl