Szukaj:

Schowek
Strona G堯wna » Wszystkie » Praca » Administracja biurowa
Asystent/ka Biura – firma deweloperska 安idnica
Wy鈍ietle: 389
2018-03-19
kategoria: Administracja biurowa;
Cena: do uzgodnienia
Opis:
IgnerHome to firma deweloperska realizuj帷 projekty mieszkaniowe w 安idnicy – Park Zawisz闚, Bielawie - Sowie Wzg鏎za oraz w Dzier穎niowie. W zwi您ku z dynamicznym rozwojem
poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent/ka Biura.

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obs逝ga administracyjna i recepcyjna biura
• Nadz鏎 i koordynacja nad prawid這wym obiegiem dokument闚 w firmie
• Bie膨ce wsparcie pracy Dzia逝 Sprzeda篡
• Przygotowanie pism, zg這sze, korespondencji
• Dba這嗆 o sprawne funkcjonowanie biura
• Zam闚ienia niezb璠nych materia堯w/artyku堯w
• Wsp馧praca i przygotowanie dokument闚 dla ksi璕owo軼i
• Prowadzenie rejestru faktur, korespondencji, um闚
• Logistyczne wsparcie wszystkich dzia堯w firmy
• Dba這嗆 o wizerunek firmy, porz康ek i wygl康 biura
• Dba這嗆 o bie膨ce funkcjonowanie biura

Oczekujemy:
• Wykszta販enia minimum 鈔edniego
• Obs逝gi komputera, urz康ze biurowych
• Bardzo dobra znajomo軼i pakietu Office
• Komunikatywno軼i, profesjonalizmu, inicjatywy w dzia豉niu
• Umiej皻no軼i 豉twego nawi您ywania kontakt闚
• Dobrej organizacji pracy i samodzielno軼i
• Zaanga穎wania i odpowiedzialno軼i
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole
• Doskona豉 organizacja czasu pracy, umiej皻no嗆 ustalania priorytet闚
• Do鈍iadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomo嗆 rynku nieruchomo軼i/deweloperskiego b璠zie dodatkowym atutem
• Umiej皻no軼i interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Udzia w ciekawych projektach
• Niezb璠ne narz璠zia do pracy
• Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego i udzia w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV na adres: biuro@ignerhome.pl do 6 kwietnia 2018r.

Skontaktujemy si jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do
realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 r. o
ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)."
Kontakt
miejscowo嗆: 安idnica;
wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie;
tel.: 505999796;

Wy郵ij zapytanie do sprzedawcy

Imi i Nazwisko

Tw鎩 e-mail

Tre嗆

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualno軼i  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl