Szukaj:

Schowek
Strona G堯wna » Wszystkie » Praca » Marketing, Reklama, Promocja i PR
Rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. Handlowych - Marketing
Wy鈍ietle: 108
2018-01-24
kategoria: Marketing, Reklama, Promocja i PR;
Cena: 0,00 z
Opis:
EUROBENT Sp. z o.o.
Firma Eurobent to pr篹nie rozwijaj帷a si firma, kt鏎a zajmuje si produkcj mat bentonitowych.
Jeste鄉y na rynku od 2008 r. Dostarczamy nasz produkt do klient闚 na ca造m 鈍iecie.
Specjalista ds. Handlowych - Marketing
Miejsce pracy: 58-100 安idnica; ul. Kliczkowska 42
Region: dolno郵御kie
Wynagrodzenie: do negocjacji
Opis stanowiska:
• rozmowy z klientami
• tworzenie ofert handlowych
• wysy豉nie ofert do klient闚
• tworzenie baz danych klient闚
• analiza i monitorowanie potrzeb klienta
• samodzielna organizacja dzia豉 marketingowych
• znajomo嗆 wystawiania faktur VAT – program Subiekt
Wymagania:
• wykszta販enie minimum licencjat
• obs逝ga komputera - Internet
• do鈍iadczenie w Marketingu
• operatywno嗆 – umiej皻no嗆 pracy w zespole
• sumienno嗆 – dyspozycyjno嗆 – gotowo嗆 do wyjazd闚 s逝瘺owych
• znajomo嗆 j瞛yka obcego: wymagany j. angielski w stopniu UPPER-Intermediate B2 w mowie i pi鄉ie. Mile widziany dodatkowy j瞛yk obcy.
• mile widziana znajomo嗆 zagadnie z zakresu geosyntetyk闚,
• zdolno嗆 do samodzielnego dzia豉nia, my郵enia
• wa積e Prawo Jazdy

Oferujemy:
• na pocz徠ek umowa o prac na czas pr鏏ny 3 miesi帷e, nast瘼nie umowa o prac na czas okre郵ony,
• wysoko嗆 wynagrodzenia na okresie pr鏏nym do negocjacji
• system pracy jednozmianowej w godzinach 8:00 - 16:00, w razie konieczno軼i gotowo嗆 do pracy w nadgodzinach na zasadach okre郵onych w Prawie Pracy.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurobent Sp. z o.o. z siedzib w 安idnicy zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Kontakt
miejscowo嗆: 安idnica;
wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie;
tel.: 74/852-13-19;

Wy郵ij zapytanie do sprzedawcy

Imi i Nazwisko

Tw鎩 e-mail

Tre嗆

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Pomoc  |
Aktualno軼i  |
Mapa serwisu  |
Regulamin  |

Projekt i wykonanie JMLnet.pl